domů >  LODNÍ DOPRAVA

LODNÍ DOPRAVA

Kolik stojí doprava?
Zboží v továrně tlačil naše webové stránky je doprava zdarma od 150, a zbývajících 15 Courier

Jaký je předpokládaný termín dodání?
Předpokládaná doba doručení je založen na zakoupených produktů. To obvykle trvá 1-2 pracovní dny na přípravu na straně 5-15 dodávku pracovních dnů od dodání produktu.

Nejsou žádné skryté náklady (daně, berní, atd.)?
Neexistují žádné poplatky, žádné skryté náklady nebo poplatky za dopravu. Ceny jsou uvedeny na webových stránkách je konečná cena. To, co vidíte, je to, co si zaplatí. Naše ceny jsou all-inclusive. Daně jsou zahrnuty v ceníku.

Poznámka: Výše ​​dovozního cla mohou být použity v některých zemích. Například je požadováno CSC (cla) v některých evropských zemích. Prosím, obraťte se na místní zvyklosti, přesné množství CSC.

Určité množství dovozního cla mohou být použity v některých zemích. Například je požadováno CSC (cla) v některých evropských zemích. Prosím, obraťte se na místní zvyklosti, přesné množství CSC.

Jak se vypořádat s průtahy v dopravním podniku?
Z času na dopravní zpoždění se vyskytuje z několika důvodů. Chtěli bychom připomenout, že za určitých okolností, mezery a interpunkce zadali správně svoji adresu. Pokud chcete odeslat objednávku do firmy, nezapomeňte psát jako součást názvu společnosti ...

Z času na dopravní zpoždění se vyskytuje z několika důvodů. Chtěli bychom připomenout, že za určitých okolností, mezery a interpunkce zadali správně svoji adresu. Pokud chcete odeslat objednávku do firmy, nezapomeňte, jako doručovací adresa psát jméno obchodních složek. Máte-li dojít ke zpoždění při dodání, kontaktujte nás pro data nebo kurýrem do společnosti.